HAUL: ROSSMANN -55%.

April 24, 2017

Nie jestem osobą, która posiada dużo produktów do makijażu. Jednak wraz ze zbliżaniem się promocji w Rossmannie, wiedziałam, że powinnam zaopatrzyć się w jakieś nowe produkty, bo ile można używać tego samego eyelinera. Szczerze powiedziawszy, taki właśnie miałam cel w tych całych promocjach - zmagazynować eyelinery.

Wszyscy już wiedzą o promocjach w Rossmannie. Wynoszą one -49% na kolorówkę, chyba, że jest się członkiem Klubu Rossmann - wtedy promocja wzrasta do -55% przy zakupie trzech różnych kosmetyków do makijażu.
Na szalone zakupy ruszyłam w czwartkowe południe do wsi obok. Myślałam, że dzieci jeszcze są w szkołach, a dorośli w pracy, więc nie powinno być problemu. Myliłam się. Tłum przy szafkach był ogromny, a dostanie się do którejś z nich często graniczyło z cudem. Ok, trochę przesadzam, ale tak mniej więcej to wyglądało. Na zakupy pojechałam z mamą, więc najpierw pokażę wam, do jakich zakupów zmusiłam ją. c:


- podkład od Bourjois Healthy Mix w kolorze 51 - cena regularna 62,99zł
- tusz do rzęs z Lovely Volume Booster - cena regularna 10,99zł
- dwa lakiery od Miss Sporty:
  Pro Brush nr 540 - cena regularna 6,99zł
  Clubbing Color Quick Dry nr 065 - cena regularna 6,99zł

Głównym celem był tutaj podkład, bo używała ona jakiegoś sprzed lat. </3 Nie znam się na podkładach, ale zrobiłam research i większość dziewczyn polecało właśnie ten od Bourjois.

Co do moich zakupów - mimo, że było wciąż dość wcześnie i był to pierwszy dzień promocji, żaden z rozświetlaczy Lovely czy Wibo nie był już dostępny. Wzięłam więc to, co było i zdecydowałam się złożyć zamówienie online do drogerii w Krakowie, bo i tak miałam być w mieście w weekend. Co do rzeczy, które udało mi się dostać stacjonarnie:


- Bourjois, Rouge Edition Souffle de Velvet nr 05 - cena regularna 55,99zł
- Miss Sporty, konturówka do ust nr 011 (ponoć idealny zamiennik Kylie) - cena regularna 9,79zł
- Miss Sporty, Studio Lash Eye, eyeliner nr 002 - cena regularna 10,29zł
- Lovely, tusz do rzęs Envy Eyes - cena regularna 15,39zł
- lakiery do paznokci od Miss Sporty:
  Clubbing Color nr - cena regularna 6,99zł
  Candy Shine Glitter Effect nr 003 - cena regularna 8,69zł

Oprócz tego, jak widzicie, kupiłam dwa dezodoranty.

Większość ze szminek Bourjois była otwarta. Całe szczęście, udało mi się znaleźć kolor, na którym mi zależało z nienaruszoną naklejką.


I wreszcie zamówienie przez stronę internetową. Zdziwiłam się, bo czas realizacji to 3 godziny po otrzymaniu wpłaty, a zamówienie złożyłam w czwartek po południu i gotowe było dopiero w sobotę wieczorem. Cóż, można im wybaczyć, biorąc pod uwagę ilość klientów.


- Wibo, puder ryżowy - cena regularna 16,99zł
- Wibo, rozświetlacz Diamond Illuminator - cena regularna 9,99zł
- Lovely, rozświetlacz Silver - cena regularna 9,29zł
- Wibo, wodooporny eyeliner - cena regularna 9,59zł

Oprócz tego, do mojego koszyka trafiła też mała odżywka do włosów i strugaczka do kredek. Wreszcie mogłam zastrugać te wszystkie konturówki.

Jestem zadowolona z zakupów, bo udało mi się kupić wszystko, co było na mojej liście. A moja skromna kolekcja eyelinerów liczy obecnie 7 sztuk... :D

No comments:

Powered by Blogger.