Daily ulzzang makeup [video]

December 11, 2014

Today I come to you with a little surprise, actually my everyday makeup. You know the school rules prohibits doing makeup or dying hair, and that is why I present you my daily makeup and platinum, short hair. So, if you weren't managed to see them on the fanpage.
Dzisiaj przychodzę do Was z małą niespodzianką, a właściwie moim codziennym makijażem. Wiecie, szkolny regulamin zabrania malowania się, czy farbowania włosów, dlatego właśnie przedstawiam Wam codzienny makijaż i platynowe, krótkie włosy. Tak, jakbyście jeszcze nie zdążyli ich zobaczyć na fanpage'u.

Due to the fact that I'm not a vloger and I will never be, because I love writing more than recording, video is in a knockout quality of webcam. Get over it.
Z racji tego, że nie jestem vlogerką i nigdy nią nie zostanę, bo kocham pisanie bardziej niż nagrywanie, filmik jest w powalającej jakości kamerki internetowej. Przebolejcie to.Every day I don't play in contouring the face, nose, mascaras, blushers and any other lips specifics. You know that I spend all day at school, and it's just uncomfortable.
So I really wanted to try my new palette from makeup revolution. And that, in fact, this makeup looks like:
Na co dzień nie bawię się w konturowanie twarzy, nosa, tusze do rzęs, róże i wszelkie inne specyfiki do ust. Wiecie, że całe dnie spędzam w szkole i jest to po prostu niewygodne.
Tak naprawdę chciałam wypróbować nową paletkę z makeup revolution. A tak w rzeczywistości wygląda makijaż:


Have a nice day. ^-^
Miłego dnia. ^-^

1 comment:

  1. Słyszę pozytywkowe Overdose *^*
    Piękny makijaż, bardzo ładny efekt *^*

    ReplyDelete

Powered by Blogger.