Taemin, Kai and Jonghyun as Pretty Boys.

August 14, 2014

Taemin was my first bias. He had me through his hair in Lucifer and Sherlock. Later I got to know Kibum, and by JongKey Jonghyun, and Minnie gone somewhere to the side. But you know, old love doesn't rust or something. So even though I would prefer Bling to released his own album with sad songs, I'm glad that this lovely child has created something so good. Because even if Minnie officially became a Taeman, for me he'll always be charming child. Even if he's older from me, who cares. And now this child got the gun looks like guitar (or maybe guitar like gun?), has been cut and thrown into the woods. Poor.
I plan another post, actually I was just writing it, but on Twitter appeared information that in the MBC Blue Night Radio has been released Taemin new song. "Pretty Boy" with Kai. So I had to quickly check it. And now I'm in a hurry to write it, because the videos are blocked as quickly.
Taemin był moim pierwszym biasem. Miał mnie całą przez swoje włosy w Lucyferze i Sherlocku. Później poznałam Kibuma, a przez JongKey Jonghyuna, i Minnie odszedł gdzieś w bok. Ale wiecie, stara miłość nie rdzewieje, czy coś. Więc mimo, iż wolałabym, żeby to Bling wydał swoją własną płytę ze smętami, to cieszę się, że to urocze dziecko stworzyło coś tak dobrego. Bo nawet, jeśli Minnie oficjalnie stał się Taemanem, to dla mnie zawsze będzie uroczym dzieckiem. Nawet, jeżeli jest odemnie starszy, co z tego. I teraz to dziecko dostało broń gitaropodobną (czy może gitarę broniopodobną?), zostało rozebrane i rzucone do lasu. Biedne.
Mam w planach inny post, właściwie właśnie go pisałam, ale na twitterze pojawiła się informacja, że w MBC Blue Night Radio została puszczona piosenka Taemina. "Pretty Boy" z Kaiem. Więc musiałam to szybko sprawdzić. I teraz się spieszę, żeby to napisać, bo filmiki blokowane są równie szybko.

Oh, and if you're going to write me now, that I'm bad because I'm not waiting for a disc, that I'm bad fan, what am I doing, I'm not support the singer - just get out. SM ruined so many comebacks by leaks, you should get used to. Besides, it was going on the radio. Thanks.
So - Pretty Boy. When medlay showed up, precisely this song caught my attention. Not Danger. Even though I didn't know that this's Pretty Boy, and what's more, that Kai sings there too, and the text was written by Jonghyun. Well, Kai is not actually singing, but (attention!) he got there much more than a line of text! I was shocked. Three biases in one song.
Oh, i jeżeli macie zamiar mi teraz napisać, jaka to jestem zła, bo nie czekam na płytę, że zła ze mnie fanka, co ja właściwie robię, że wcale przez to nie wspieram wokalisty - po prostu wyjdźcie. SM zepsuło już tyle comebacków przez wycieki, że powinniście się przyzwyczaić. Poza tym, to szło w radio. Dziękuję.
Więc - Pretty Boy. Kiedy pokazał się medley, właśnie ta piosenka zwróciła moją uwagę. Wcale nie Danger. Choć wcale nie wiedziałam, że to Pretty Boy, a co więcej, że śpiewa tam też Kai, a tekst został napisany przez Jonghyuna. Dobrze, Kai nie do końca śpiewa, ale (uwaga!) dostał tam zdecydowanie więcej niż linijkę tekstu! Byłam w szoku. Trzech biasów się spotkało.

Now listen (just in case I put two links):
Teraz słuchamy (na wszelki wypadek zamieszczam dwa linki):


It's beautiful, really. It's rare to get something I liked right away. And here, such a surprise.
Jest piękna, serio. Rzadko zdarza się, żeby coś spodobało mi się od razu. A tu proszę, taka niespodzianka.

PI AR I DABYL TI ŁAJ - PRITI BOJ.

2 comments:

 1. Zacznę od tego, że nikt nie może hejtować za wysłuchanie piosenki... :D (Wciąż pamiętam wyciek Dance practice do Overdose.. xDD), bo to wina wytwórni jak pozwolili puścić w radiu.. Przyjmijmy, że akurat przypadkiem słuchałaś tej audycji.. xDD
  Słyszałam, że już wyciek był, ale nie sprawdzałam (kiedyś trzeba się pogodzić z tym, że koleżanki mają mój numer..), bo mówiąc szczerze nie interesuje mnie zbytnio debiut Taemina, ostatnio niezbyt przepadam za SHINee.. Ale przesłuchałam tą piosenkę, bo o niej napisałaś.. I mówiąc szczerze, to dobrze bo mi się bardzo spodobała.. Przez tą piosenkę w sumie jestem ciekawa tego albumu.. :D
  Pozdrawiam! :3

  ReplyDelete
  Replies
  1. niby nie może, ale jest mnóstwo "prawdziwych fanów", którzy zaraz powiedzą Ci, że to jest złe. c':
   cieszę się, że zwróciłaś na nią uwagę. c: choć po dzisiejszym smtown live i music bank zaczynam myśleć, że to jedyna godna uwagi piosenka na tej płycie. ^-^"

   Delete

Powered by Blogger.