Henry and his violin [Music Core Comeback]

July 12, 2014
Yesterday after seeing MV for Fantastic, I wondered, how Henry will perform with violin. This morning I could finally see it. Take a look. Oh, Henry is so clever. But are you sure?
Po zobaczeniu wczorajszego MV do Fantastic, zastanawiałam się, w jaki sposób Henry wystąpi ze skrzypcami. Dziś rano wreszcie mogłam to zobaczyć. Sami popatrzcie. Oh, jaki ten Henry sprytny. Ale czy aby na pewno?

Let's start with the fact that Henry at the beginning is holding a violin and bow. Then the scenery changes and the singer's standing on the floor. Without violin.
Zacznijmy od tego, że Henry na samym początku trzyma skrzypce wraz ze smyczkiem. Następnie sceneria się zmienia i piosenkarz stoi na parkiecie. Skrzypiec nie ma.Or we might think that without. Because they are. Lie itself politely and waiting on the stairs. In the meantime Henry is a little out of tune with the playback, eh. ;//
Albo możemy pomyśleć, że ich nie ma. Bo są. Leżą sobie grzecznie na schodach i czekają. W międzyczasie Henryk trochę nie zgrywa się z playbackiem, eh. ;//Ok, another thing. I wondered if they will sit on the stairs to the end of the performance. It would be a bit nonsensical. To not disappoint us, one of the dancers quietly slips out, grabs an instrument and kneels before Henry. Then he playing, what he should play (or at least pretending to), ending and gives the violin along with a bow. Unfortunately, efforts were made and we don't see it. But we can look at the fleeing dancer.
Ok, kolejna rzecz. Zastanawiałam się, czy one już do końca występu będą siedzieć na tych schodach. To byłoby trochę bezsensowne. Żeby nas nie zawieść, jeden z tancerzy cichutko wymyka się, łapie instrument i klęka przed Henrym. Ten gra, to co ma zagrać (a przynajmniej udaje), kończy i oddaje skrzypce wraz ze smyczkiem. Niestety, postarano się, żebyśmy tego nie zobaczyli. Możemy za to popatrzeć na uciekającego tancerza.Now the interesting issue, because earlier procedures might notice anyone. Everyone notice also girls standing on a platform at the back and two cellos. Now, notice that they play all the time, from the beginning. Even when Henry should play alone, in the end it's his solo. However, they steadfastly following his party. At this point, it's not that weird. Who cares, Henry needs support and that's it.
Teraz ciekawsza kwestia, bo wcześniejsze zabiegi może zauważyć każdy. Każdy zauważy też dziewczyny stojące z tyłu na podwyższeniu i dwie wiolonczele. Zwróćcie teraz uwagę, że grają one cały czas, od początku. Nawet wtedy, gdy Henryk powinien grać sam, w końcu to jego solówka. One jednak wytrwale naśladują jego partię. W tym momencie to w sumie nie jest dziwne. Co tam, Henryk potrzebuje wsparcia i tyle.On a side note - can someone tell me why there's two singing men in black? ._.
Na marginesie - powie mi ktoś, po co Ci dwaj śpiewający panowie w czerni? ._.And now we'll discover all the cards.
Second verse starts. The whole band stops playing, so we can thoroughly  hear background. They're strings, but maybe SM didn't want to longer exaggerate the excess instruments. So ladies just standing by all the time. And so, no one is looking at them.
And when they start to play? Just when Henry plays his second solo part. This easier, because he doesn't have to go round in a circle, taking care to not knock someone in the eye. And they still play. Suspicious case.
A teraz odkryjemy wszystkie karty.
Zaczyna się druga zwrotka. Cały zespół przestaje grać, więc dokładnie możemy usłyszeć tło. Są w nim smyczki, ale może SM nie chciało już przesadzać z tym nadmiarem instrumentów. Panie więc stoją przez cały czas i wyglądają. I tak nikt na nie nie patrzy.
A kiedy zaczynają grać? Dokładnie wtedy, gdy Henry gra swoją drugą solową partię. Tą łatwiejszą, bo nie musi się kręcić w kółko, uważając, żeby nie wybić komuś oka. A one i tak grają. Podejrzana sprawa.

7 comments:

 1. Henryk XDD Naprawdę się spodziewałaś, że on potrafi grać? xd

  ReplyDelete
  Replies
  1. prawda jest taka, że potrafi. nie tylko na skrzypcach. zapewne cały podkład był nagrywany właśnie przez niego. podobnie jak i w Trap.

   Delete
  2. Nie wierzę xd (nawet nie przesłuchałam wideła, bo mi szkoda internetu :") )

   Delete
 2. Ciekawe, czemu tak zrobił... W końcu umie grać.. :/

  Zostałaś nominowana do Liebster Award :D
  http://i-need-more-kpop.blogspot.com/

  ReplyDelete
  Replies
  1. wszyscy wiemy, że potrafi, ale uwierz mi, że tańczenie i granie w tym samym czasie jest trudne. nie byłoby tak fantastycznie i zapewne skończyłoby się na podłodze. D:
   a co do nominacji - bardzo dziękuję. nie obrazisz się, jeżeli nie skorzystam? już kiedyś robiłam to kilka razy. ^-^"

   Delete
  2. Wiem, że to trudne, bardziej chodziło mi o to, czemu nie rozłożyli czasu tak, żeby w jednej części mógł na prawdę zagrać, a w drugiej, potańczyć.. :D
   Nie, nie obrażę się, bo wiem, że to męczące, ale chciałam, żebyś wiedziała, że lubię Twój blog i uważam, że jest świetny :3
   Pozdrawiam!

   Delete
  3. bo to SM, nie sposób zrozumieć. ;;
   yay, dziękuję! c:

   Delete

Powered by Blogger.