Hello k-k-kawaii Hello Kitty.

April 24, 2014


As I now look at the picture above, I think of Kyary Pamyu Pamyu. Quite similar concept, right? Kyary only would do it better.
Gdy tak teraz patrzę na ten obraz powyżej, na myśl przychodzi mi Kyary Pamyu Pamyu. Dość podobna koncepcja, racja? Kyary tylko zrobiłaby to lepiej.

Yesterday was shown the MV for the song Hello Kitty Avril Lavigne. I just came home and saw it. Completely by accident. Some fanpage shared it on facebook.
I thought it might be interesting. Maybe in some strange way, it was. But k-k-k-kawaii? Beg you, at the beginning has deleted everything. A song is not so bad. Is just weak.
I don't listen Avril, but I never thought that she does a very bad song. She's something to stand out. And now, as most of the stars moved to something that teenagers will buy. Sad.
I don't really know what she wanted to show by this song. And the referring to Japan. Unfortunately, it's not met with my approval. And it's all in this topic.
Wczoraj pokazało się MV do piosenki Hello Kitty Avril Lavigne. Przed chwilą przyjechałam do domu i właśnie je zobaczyłam. Zupełnie przez przypadek. Jakiś fanpage udostępnił go na facebooku.
Pomyślałam sobie, że to może być ciekawe. Może na jakiś swój dziwny sposób było. Ale k-k-k-kawaii? Proszę Was, na wstępie skreśliło wszystko. A piosenka wcale nie jest taka zła. Jest tylko słaba.
Nie słucham Avril, ale nigdy nie uważałam, żeby robiła bardzo złe piosenki. Czymś się wyróżniała. A teraz jak większość gwiazdek przeszła na coś, co nastolatkowie jej kupią. Smutne.
Nie bardzo wiem, co chciała pokazać przez tą piosenkę. I przez nawiązanie do Japonii. Niestety, nie spotkało się to z moją aprobatą. I to raczej tyle w tym temacie.


No, I'm listening it for the fourth time and still the same.
Nie, słucham tego po raz czwarty i wciąż to samo.

2 comments:

  1. Wg mnie piosenka jest koszmarna, co ona chciała osiągnąć to do tej pory nie mogę wymyślić

    ReplyDelete
  2. Nie podoba mi się i nie spodoba to MV ;-;

    ReplyDelete

Powered by Blogger.