Review: Etude House - Precious Mineral BB Cream Cotton Fit.

February 17, 2014
I motivated myself and decided to finally publish this review. Are you proud of me? ^-^"
Like most of Etude House's products - this I ordered also on ebay. For 60g of product I paid about 15$. It's so nice, cause I received pearl sheet mask too. c:
Zebrałam się w sobie i zdecydowałam, że w końcu opublikuję tę recenzję. Jesteście ze mnie dumni? ^-^"
Jak większość produktów Etude House - ten także zamówiłam na ebayu. Za 60g produktu zapłaciłam ok. 45zł. To bardzo miłe, gdyż do kremu otrzymałam perłową maseczkę. c:


Aww, the package is super cute, don't you think so? 'w' Anyway, most charmed me, what is written on this package. I mean composition, which look exacly like that: water, pear extract, silicon... Big suprise, see that nice ingredient on the second place. Especially, when you are accustomed, that usually appears there paraffin or SLS.
Aww, opakowanie jest super słodkie, nie uważacie? ;w; I tak najbardziej oczarowało mnie to, co na tym opakowaniu było napisane. Mam na myśli skład, który wygląda dokładnie tak: woda, ekstrakt z pereł, silikon... Wielkie zaskoczenie, zobaczyć taki dobry składnik już na drugim miejscu. Zwłaszcza, gdy jest się przyzwyczajonym, że zazwyczaj pojawia się tam parafina, czy SLSy.In box is a bottle with pomp. It's very good and creative idea. From what I remember - it works really well, so you can easly squeeze appropriate amount of product to yourself.
W pudełku znajduję się butelka z pompką. Bardzo dobre, pomysłowe zagranie. Z tego co pamiętam - chodzi ona gładko, przez co łatwo można wycisnąć odpowiednią dla siebie ilość produktu. As usual - my colour is the lightest shade, N02. As I mentioned in previeously post with Precious Mineral Any Cushion review - they're three availabe colours.
Ok, so now, what stands out it from other and makes, that it's so well selling bb cream - after application on face, it's become almost matt.  Yup, it gives matt finish. Something strange among bb creams which contrary - brighten skin and as though... add such a natural glow. I don't mean here, that this don't make this. A significant difference, however, is that instead of satin has a matt finish.
Jak zwykle - moim kolorem jest odcień najjaśniejszy, N02. Jak już wspomniałam we wcześniejszym wpisie z recenzją Precious Mineral Any Cushion, są dostępne trzy barwy.
Ok, teraz to, co wyróżnia go na tle innych i co sprawia, że jest tak dobrze sprzedającym się kremem bb - po nałożeniu na twarz jest niemalże matowy. Tak, daje matowe wykończenie. Coś dziwnego wśród kremów bb, które wręcz przeciwne - rozświetlają cerę i jak gdyby... dodają jej takiego naturalnego blasku. Nie mówię, że ten tego nie robi. Znacząca różnica jest jednak taka, że zamiast satynowego, ma matowe wykończenie.


Personally I'd recommend it to people, who is accustomed to the foundations, and wants to switch to bb creams. I think, that this will be gentler jump. Also, this cream has a good coverage. If I'll put the assessment, I could give 8/10. Optionally 7.5. Why that? Because for me it's just too heavy. How I already wrote you - I'm looking for something softer. c: I hope, that in Lau works well and she is pleased with it (let only know that it lies somewhere in the bottom of drawer). ^-^"
I'm not sure... I gave you all informations? ;; If anything, of course, I offer my support.
Osobiście polecam go osobą, które przyzwyczaiły się do podkładu, a które chciałyby przerzucić się na kremy bb. Myślę, że to byłby taki łagodniejszy przeskok. Ponadto, krem ma dość dobre krycie.
Gdybym stawiała oceny, mogłabym mu dać 8/10. Ewentualnie 7,5. Dlaczego tak? Jak dla mnie jest po prostu za ciężki. Jak już Wam pisałam - poszukuję czegoś delikatniejszego. c: Mam jednak nadzieję, że u Lau sprawdza się dobrze i jest z niego zadowolona (niech się tylko dowiem, że leży gdzieś na dnie szuflady). ^-^"
Nie jestem pewna, czy przekazałam Wam wszystkie informacje. ;; W razie czego, oczywiście, służę pomocą.


Thank you for your time, and see u soon. <3
Dziękuję za wasz czas i do następnego. <3

2 comments:

  1. Zbieram się do zamówienia jakiegoś porządnego kremu BB. Myślę, że ten przypadłby mi do gustu.

    ReplyDelete
    Replies
    1. cieszę się, że mogłam w czymś pomóc. c:

      Delete

Powered by Blogger.