Summary of 2013.

January 04, 2014
Welcome. c: Year 2013 has come to end. Kind of nothing, that's what I thought. It's only a year. So I entered to the blog, fumbled into folders, calendars, and came to the conclusion that this year, however, was an incredibly long period of time during which changes a lot of things. So today I come to you with a little summary of the past year.
I'll start (what a surprise) from hair. : This year, my head were hosted colors such as:
ore, red, ore-brown, blond, platinum, blue-pink, pink, gray-brown, chestnut, dark blond and dark brown. 11 colors. ;;
Witajcie. c: Rok 2013 dobiegł końca. Niby nic takiego ,tak właśnie myślałam. To tylko rok. Weszłam więc na bloga, poszperałam w folderach, kalendarzach i doszłam do wniosku, że rok to jednak niesamowicie długi okres czasu, podczas którego zmienia się wiele rzeczy. Dziś więc przychodzę do Was z małym podsumowaniem tego minionego roku.
Zacznę (cóż za niespodziewanka) od włosów. :D W tym roku na mojej głowie gościły kolory takie jak:
rudy, czerwony, rudo-brązowy, blond, platyna, niebiesko-różowy, różowy, szaro-brązowy, kasztanowy, ciemny blond i ciemny brąz. 11 kolorów. ;;I was at Slash concert. Myself also gave several concerts. Not only on the piano, but also with a quintet, octet, choir, other teams and of course Second Life, which was the most fun band ever. <33
On the blog I put about 90 posts (this matter of relative, because I'm still in the course of "cleaning the blog" ^-^"). Among these are, among others, my own thoughts, relations, tutorials and reviews (which I counted about 20._.). Nearly half of them are translated into English.
I ran two giveaways, one of the cooperation with Zombie Unicorn Jewelry. Furthermore, I was nominated to Liebser Blog Award.
As I mentioned about collaborations - recently I am a Quinnie&Kuro Lolita Fashion model, and I have my album in the Polish Ulzzang Generation.
Byłam na koncercie Slasha. Sama również dałam kilka koncertów. Nie tylko na fortepianie, ale także z kwintetem, oktetem, chórem, innymi zespołami i oczywiście Second Life, które było najbardziej zabawnym zespołem ever. <33
Na blogu umieściłam ok. 90 postów (to kwestia względna, gdyż wciąż jestem w trakcie "czyszczenia bloga" ^-^"). Wśród nich znajdują się między innymi moje własne przemyślenia, relacje, tutoriale i recenzje (których naliczyłam ok. 20 ._.). Niemalże połowa z nich przetłumaczona jest na język angielski.
Przeprowadziłam dwa rozdania, jedno z współpracą z Zombie Unicorn Jewelry. Ponadto, zostałam nominowana do Liebser Blog Award.
Jak już wspomniałam o współpracach - od niedawna jestem modelką Quinnie&Kuro Lolita Fashion, a także mam swój album na Polish Ulzzang Generation.


This year at my blog appeared about 20 new people. <33 Know, that I love each of you very much. *^*
The largest viewership was probably after the B-XmassCon 4 and exceeded 1000. And as I have already about conventions - this year I was on the 4th of these. It was a Magnificon eXpo XI, Pumpkin-con, B-XmassCon 4 and Snowdrop.
And from such other things:
- I was experiencing comebacks  the bad, ugly, korean stars and the disintegration of TDG,
- I moved out from his parents,
- in March I bought the first Lolita dress
- I finished high school and a music school with red stripes,
- I started a fanpage, which currently likes 235 people
- I got into high school, which I love.
W tym roku na moim blogu pojawiło się jakieś 20 nowych osóbek, które zostały na stałe. <33 Wiedzcie, że każdego z Was kocham bardzo mocno. *^*
Największa oglądalność miała miejsce bodajże po B-XmassConie 4 i przekroczyła 1000. A jak już o konwentach - w tym roku byłam na 4 takowych. Był to Magnificon eXpo XI, Pumpkin-con, B-XmassCon 4 i Snowdrop.
A z takich innych rzeczy:
- przeżywałam comebacki brzydkich chińczyków i rozpad TDG,
- wyprowadziłam się od rodziców,
- w marcu zakupiłam pierwszą lolicią sukienkę,
- skończyłam gimnazjum i szkołę muzyczną z czerwonymi paskami,
- założyłam fanpage, którego obecnie lubi 235 osób,
- dostałam się do liceum, które uwielbiam.


From less positive things... hm, nothing comes to my mind. It's however clear that everyone has bad days sometimes. I'm aware, however, that every day I am more and more exposed to criticism and (unfortunately) idiotic hate.
Ah, I also have memories of people who have spent with me this year, or at least have contributed to it that it was so nice. c:
- Martynka and Czesław. still and invariably, well as we can. ;;
- Patrycja. throughout the year we are in touch and we send a list with fanfiction/candy/gifts. ;3
- Edyta. simply. even though we have no contact with each other, nothing will change the fact that she knows me the best. <3
- Lau. is the person who helped me to survive the first few weeks after moving out of the house. ^-^
- WerQ. love.
- Tami. is a person who tiring me nearly every day ... xD
Z mniej pozytywnych rzeczy... hm, nic nie przychodzi mi teraz do głowy. To jednak oczywiste, że każdy ma czasem gorsze dni. Zdaję sobie jednak sprawę, że z dnia na dzień jestem coraz bardziej narażona na krytykę i (niestety) idiotyczne hejty.
Ah, muszę także wspomnień o osobach, które spędziły ze mną ten rok, lub chociaż przyczyniły się do tego, że był taki miły. c:
- Martynka i Czesław. wciąż i niezmiennie, no ile można. ;;
- Patrycja. przez cały rok jesteśmy w kontakcie i wysyłamy sobie listy z fanfikami/słodyczami/upominkami. ;3
- Edyta. po prostu. mimo, iż nie mamy już ze sobą niemalże kontaktu, nic nie zmieni tego, że zna mnie najlepiej. <3
- Lau. jest osobą, która pomogła mi przetrwać pierwsze tygodnie po wyprowadzce z domu. ^-^
- WerQ. kocham.
- Tami. jest osobą, która męczy mnie niemalże codziennie... xd

This year was also a breakthrough for my perception of the world. I stopped living in lies, deceive themselves and others. Also strengthened in the fact that I'm relatively antisocial, or at least don't like being around many people. More than this, I started believe that people are false beings, which in addition are not very smart. Sad and scary, but true. But I began to see intelligent people, those who not pretend and who will indeed something in life.
It can get a little strange, but outputting from home, realized how intellectual restricted people you can find here. Don't take it personally, of course. I mean only a few people.
But today is not about my some strange thoughts! ><
Ten rok był także przełomowy co do mojego postrzegania świata. Przestałam żyć w kłamstwie, oszukiwać siebie i innych. Umocniłam się także w fakcie iż jestem stosunkowo aspołeczna, a przynajmniej nie lubię przebywać wśród wielu osób. Ponad to, zaczęłam uważać, że ludzie są fałszywymi istotami, które w dodatku nie są zbyt inteligentne. Smutne i przerażające, ale prawdziwe. Zaczęłam jednak dostrzegać ludzi inteligentnych, takich, którzy nie udają i którzy z pewnością odniosą coś w życiu.
To może trochę dziwne, ale wyprowadzając się z domu, zdałam sobie sprawę ile ograniczonych umysłowo osób się tu znajduję. Nie bierzcie tego do siebie oczywiście. Mam na myśli tylko kilka osób.
Ale dziś nie o moich jakiś dziwnych przemyśleniach! ><

So - thank you very much, that you are with me. That you read this, are observing, stalking.. xd" You are the best! <33 May the the next year was equally amazing. c:
Więc - dziękuję Wam bardzo, że ze mną jesteście. Że mnie czytacie, obserwujecie, stalkujecie.. xd" Jesteście najlepsi! <33 Oby następny rok był równie niesamowity. c:

2 comments:

 1. Hmm, zrobiło się jakoś tak sentymentalnie... Eh, no nic. Wow, Patrycja taka fejm, już drugi raz o mnie wspomniałaś w przeciągu kilku ostatnich postów :P Dziękować, dziękować :D Cieszę się, że był to dla Ciebie udany rok, i że mogłam się do tego przyczynić choć trochę ^^
  P. S. Zapomniałam wysłać ff w ostatnim liście xP, jak będę mieć lepszego neta to prześlę Ci na maila ^^

  ReplyDelete
 2. Łaa, dużo się zmieniło widzę (od ostatniego roku). Cała TY na przełomie 3 ostatnich lat zmieniłaś sie niemalże calkowicie ;o i nie mowie tu o wyglądzie. Bo wciąż przypominasz pluszowego misia o,o (taka słodka). Zmiany zaszły nie tyle w zachowaniu co i samym Twoim postrzeganiu otoczenia.
  Cóż, Lisa wreszcie rośnie i mnie goni (to liceum, takie tam). Chyba czas żebym przestała patrzeć na Ciebie jak na dziecko (mimo iż charakterem przypominasz osobę moze w wieku 11-14 lat :D).

  Podsumowując.
  Przez ostatnie parę lat pokazałaś światu kim jesteś.
  Kochasz mange, anime kipop (jak to zawsze mowie), japonię, zagraniczne kosmetyki, ulzzangowe fotki i wiele wiele innych rzeczy. Jesteś osobą, która szczerze mimo iż słucha fali hejtów podejrzewam ze nie przejmuje się nią zbytnio. Ponieważ. Uwaga. Ja - K. wiem że:
  - umiesz śpiewać
  - grasz na wielu instrumentach (pianino? genialne)
  - potrafisz pisac (ff)
  - rysujesz
  - tańczysz
  - robisz zdjęcia
  - nawet nagrywałyśmy film (<3)

  Uwierz, że mimo ogromu Twoich dziwacznych zachowań, przesłodzonych rzeczy, jestem kimś kto zna Cię naprawdę dobrze. Dlatego też żałuję że nie mówisz mi o tylu rzeczach co kiedyś. Chociaż. Miło że mnie nie ominęłaś w poście, nie spodziewałam się czegoś takiego. Miło. Cieplutko  Więc się ogarnij! Ciesz się tym co masz, ignoruj hejty, prowadz bloga, fanpejdż, fbl, aska, tt i co tam jeszcze masz. Jedz do Japoni czy gdzie tylko chesz (to brzmi jak życzenia noworoczne. tyle miłości).

  Życzenia? Czemu nie? Jedz dużo mięska i rośnij, graj na pianinie, gitarze, flecie, nerwach. Na wszystkim. Skończ szkołę do której uczęszczasz (bo ta szkoła przyjmuje tylko takie zdolniachy jak TY <3), Kochaj ludzi, niech oni kochają Ciebie. Znajdź chłopaka (wiem, że nie chcesz) (ale co z tego, Tami to dobra partia, bierz się za niego! :D). Przyjaźnij się z Lau, bo to fajna dziewczyna jest (nie znamy sie..ale dużo sie od Ciebie osłuchałam), nie zapomnijmy o Patrycji, ma cudowne sukienki. Noś je zawsze. Wyglądasz w nich cudnie. Martynka? Rudy Bartek? Edyta? to ludzie z tbk. więc o nich nie zapomnij, (bo chociaz jestes dziwna) oni Cię kochają.  No to chyba byłoby tyle. Odezwij się czasem, napisz. Też Cię kocham.

  ReplyDelete

Powered by Blogger.