Tutorial: Gradient Lips.

October 13, 2013

I've heard recently from Lau that I have a pretty lips. I don't like them. ;<
But I decided to show you how to paint them. Of course I do it for some special occasion, outputs, holidays, because I just don't like to have nothing but the protective lipstick on my lips. c':
Nasłuchałam się ostatnio od Lau, że mam ładne usta. Nie lubię ich. ;<
Postanowiłam jednak zrobić z nich jakiś pożytek i pokazać Wam, w jaki sposób je maluje. Oczywiście robię to na jakieś specjalne okazje, wyjścia, święta bo po prostu nie lubię mieć niczego więcej oprócz pomadki ochronnej na ustach. c':
So let's get started. At the beginning of course, we use our favorite lip balm. c:
Więc zaczynajmy. Na początku używamy oczywiście naszej ulubionej pomadki ochronnej. c:Then we cover the whole lips by bb cream or primer.
Następnie zakrywamy całe usta kremem bb lub podkładem. 


In this step is complete freedom. We must color the inside of the lips. This can be done with lip tint, but I've used lipstick, because at the moment I do not have lip tint. ^-^"
W tym miejscu pełna dowolność. Musimy bowiem zakolorować wewnętrzną część ust. Można to zrobić lip tintem, lecz ja użyłam do tego po prostu szminki, gdyż takiego tintu na chwilę obecną nie posiadam. ^-^"


Finally, you can add a little lip gloss in any color, or even colorless.
So that's all. ;3
Na koniec można dodać trochę błyszczyku w dowolnym kolorze, lub nawet bezbarwnym.
Tak więc to wszystko. ;3


3 comments:

 1. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
  Replies
  1. yay, kosmos na blogu! \(*o*)/ xD
   oczywiście dziękuję i w razie czego będę lecieć z prośbami o pomoc. c:

   Delete
 2. Zgadzam się z tą całą Lau, masz bardzo ładne usta :3 Jest jeszcze jeden, hardcorowy sposób, żeby mieć "gradientowe" usta: poobgryzać je po wewnętrznej stronie... Borykam się z tym problemem już parę lat - żyję w ciągłym stresie ;_; Taki los muzyka... xd

  ReplyDelete

Powered by Blogger.