Review: Etude House - MiniME Ms. Holic by Jonghyun.

September 30, 2013
Hello everyone!
Sunday is over, tomorrow's Monday which means that for me it'll be night full of learning.. so it's time to write a new post *Lisa and her logic*. :D
So today another review. I know that recently I write only reviews, but I'll worry you and tell that I still have a lot of their planned. ^-^" Establish the entry to the post of unboxing package from testerkorea.com. Let's look at the picture below:
Witam Was wszystkich!
Niedziela się kończy, jutro mamy poniedziałek, co oznacza, że przede mną noc pełna nauki.. tak więc czas napisać nowy post *Lisa i jej logika*. :D
Tak więc dzisiaj kolejna recenzja. Wiem, że ostatnio same recenzje, ale zmartwię Was i powiem, że jeszcze dużo mam ich zaplanowanych. ^-^" Od razu nawiążę do wpisu z unboxingiem paczki z testerkorea.com. Przyjrzyjmy się zdjęciu poniżej:


This beautifully encircled by a red line in paint item is object of your day and sighs. :D
But if it so such a strange, unusual and humorous introduction, I'll finally turning to the specifics. c:
Ten pięknie zakreślony czerwoną linią w paincie przedmiot, to obiekt Waszych dzisiejszych westchnień. :D
Ale skoro już taki dziwny, niecodzienny i humorystyczny wstęp, to może w końcu przejdę do konkretów. c:


I'm sorry you right away, but I'm hopeless at describing scents. I probably wouldn't even take for the review, if not the fact, that this is a limited edition made ​​by Jonghyun.
Yes, it's a limited edition, which hurt me extremely, because I wanted to buy all the scents.. and here, already sold out. So, the possibility of smell Kibum's work is no longer possible. But who knows, maybe by chance somewhere else I can find a piece. ;/ I know that Ms. Holic (by Jonghyun), Ms. Sunshine (by Taemin) and Ms. Bloom (by Minho) are still available. Ms. Jealous (by Onew) and Ms. Bling (by Key) probably already been sold out.
Od razu przepraszam Was, ale jestem beznadziejna w opisywaniu zapachów. Pewnie bym się nawet nie brała za tą recenzję, gdyby nie fakt, że jest to edycja limitowana oraz, że stworzył ją Jonghyun.
Tak, jest to edycja limitowana, co boli mnie niesamowicie, bo chciałam kupić sobie wszystkie zapachy.. a tu proszę, już wyprzedane. Tak więc możliwość powąchania dzieła Kibuma jest już niemożliwa. Choć kto wie, może przez przypadek gdzieś jeszcze znajdę jakąś sztukę. ;/ Wiem, że na pewno jest jeszcze dostępna Ms. Holic (by Jonghyun), Ms. Sunshine (by Taemin) i Ms. Bloom (by Minho). Ms. Jealous (by Onew) i Ms. Bling (by Key) została już najprawdopodobniej wyprzedana.As you can see, the packaging is amazing sweet and refined. But what is surprising, it's Etude House which sweet beats on knees.
The perfume comes with a little gadget that you can set up "doll" on the head, or.. our cell. c:
Jak widzicie, opakowanie jest niesamowicie słodkie i dopracowane. Ale co się dziwić, w końcu to Etude House, które słodyczą bije na kolana.
Do perfum dołączony jest mały gadżet, który możemy założyć "lalce" na głowę, lub.. naszej komórce. c:


But now I go to the smell, because you can see the look, but the same product.. Hm..
I'll tell you that I was a little surprised when I first felt the smell. I knew it would be a little fruity, slightly floral.. As can be seen from the description of Etude House in the first place we feel mango, orange, mandarin and raspberry. Later the floral note, which includes the passion flower and wisteria coconut water, and finally sandalwood, tonka bean and musk.
I personally say that the only thing I feel is sweetness. Amazing sweetness. Until I began to wonder what Jjong took when he was composing his mixture.
Ale przejdę już do zapachu, gdyż wygląd możecie zobaczyć, ale z samym produktem.. Hm..
Powiem Wam, że byłam trochę zaskoczona, gdy po raz pierwszy poczułam ten zapach. Wiedziałam, że będzie trochę owocowy, trochę kwiatowy.. Jak wynika z opisu Etude House na pierwszym miejscu mamy poczuć mango, pomarańczę, mandarynkę i malinę. Później tą nutę kwiatową, w której zawiera się męczennica i "wisteria coconut water", a na końcu niejaki sandałowiec, fasola "tonka" i piżmo.
Ja osobiście powiem, że jedyne co poczułam, to słodycz. Niesamowita słodycz. Aż zaczęłam się zastanawiać, co Jjong brał, gdy komponował swoją miksturę.2 comments:

 1. Hej, otrzymałaś ode mnie nominację do LBA (:
  Zachęcam do odpowiedzi na tag; http://migotliwie.blogspot.com/

  Swoją drogą perfumki wyglądają przepięknie, ta buteleczka jest taka urocza <3 No i zaprojektował je Jonghyun, więc cud, miód i orzeszki. Szkoda tylko, że jest taka słodka, bo nie lubię takich bardzo słodkich zapachów. No i limitowana :c

  ReplyDelete
  Replies
  1. dziękuję, jest mi bardzo miło. c:
   tak, faktycznie perfumy są trochę przesłodzone. ^-^"

   Delete

Powered by Blogger.