VI Festiwal Muzyki Dawnej w Leżajsku.

May 30, 2013
Wyniki ankiety są trochę.. zaskakujące. Nie sądziłam, że znaczna większość was wchodzi tu tylko po to, żeby przeczytać, co tam u mnie, jak mi się żyje, oraz jak radzę sobie z problemami. Nie wiem dlaczego, ale to trochę demotywujące. Szczególnie pod względem tych licznych postów, które z mym życiem mają tyle wspólnego, co nic. Ale cóż, to wasza opinia, a ja muszę ją uszanować, prawda?
Dzisiaj przychodzę do was z krótką relacją z VI Festiwalu Muzyki Dawnej w Leżajsku. Niektórzy już wiedzą, że nie była to moja pierwsza wizyta w tej miejscowości. Miałam przyjemność również uczestniczyć w tym festiwalu w 2012, jak i 2011 roku.
Zostałyśmy (kwintet) zaproszone jako "gwiazda wieczoru". Przy okazji zagrałyśmy też solo, więc ogólnie spędziłyśmy tam prawie trzy dni. Spałyśmy jak zwykle w Domu Pielgrzyma. Ceny są bardzo przystępne, a jedzenie smaczne. A jakie te porcje są wielkie! o.O
Sam konkurs odbywa się w szkole, ale zespoły i koncert laureatów przeniesiony jest do muzeum znajdującego się niedaleko szkoły.
Cóż.. ja to jestem człowiekiem nieszczęśliwym i jak zwykle musiałam coś rozwalić. Skończyło się na tym, że zostałam wyróżniona. Wyróżnienia dostała również dwójka uczniów z naszej szkoły, a Ania zdobyła drugie miejsce <- brawa dla Ani! c:
Krótki filmik z V Festiwalu, który odbył się w 2012 roku -> klik.
Niestety, nie mogę znaleźć żadnych zdjęć z tegorocznej imprezy, więc wklejam z 2011 roku.


Cieszę się bardzo, że nasz występ został nagrodzony dużymi brawami. Organizatorzy również wręczyli nam drobne upominki za wysiłek, który włożyłyśmy w ten koncert. c:

No comments:

Powered by Blogger.