Mizon - Snail Recovery Gel.


Zacznę od tego, że niewiele spodziewałam się po tym żelu. Co prawda naczytałam się trochę pozytywnych opinii, ale i tak wolałam zostać bierna.
Oczywiście zamawiałam na ebay'u. Koszt to bodajże 7-8$, więc wcale nie tak dużo (cena w granicach 30zł). Jestem wielką zwolenniczką zakupów przez ebay'a. Wiem, że większość osób boi się, że dostanie nieoryginalny produkt lub, że wysyłka będzie szła miesiąc, ale ja kupuję niemalże zawsze od tych samych, sprawdzonych sprzedawców, a przesyłka dochodzi do dwóch tygodni. c:
Wielkim zaskoczeniem było dla mnie, że wraz z żelem przyszła również próbka kremu BB od Skin79. Powiem, że zakochałam się w tym kremie. <3 Jednak jak na razie namiętnie używam grzybkowego SkinFood. :3
Wiem, że to dziwne, ale ten żel zawiera 74% filtratu wydzieliny ślimaka. Wyobraźcie sobie minę mojej mamy, gdy ją o tym poinformowałam. xD Dla mnie jednak to nie był żaden problem i wcale nie czułam, że nakładam coś takiego na twarz.
Żel jest gęsty, przezroczysty, lekko biały i posiada neutralny zapach.
Pierwsza reakcja po nałożeniu go na twarz: "czy ja kupiłam lifting w kremie?". Serio. Moja skóra była tak niesamowicie napięta i jędrna, że czułam się jak po operacji plastycznej (nie, żebym kiedyś taką miała). Przy dalszym stosowaniu wrażenie to zanika. c:
Ale może przejdę już do efektów:
Jak wcześniej pisałam - nie spodziewałam się niczego specjalnego. A jednak, coś się stało. Pomińmy fakt, że coś w końcu poradziło sobie z moją przesuszoną skórą. Teraz chcę napisać o moich rozszerzonych porach. <- -.-"
Owszem, mam ten problem. W szczególności na lewym policzku. Męczyłam to już różnymi produktami, ale nic nie pomagało. Jakże wielkie było więc moje zdziwienie, gdy ostatnio zauważyłam ładne gojenie się mojej skóry.
Co do trądziku - żel niby dobry jest dla osób z tym problemem. Cóż.. sama nie wiem, co myśleć w tej kwestii. Jakiś czas byłam wysypana na brodzie i nie było to fajne. Teraz jednak jest okey. Nie wiem, czy żel ma z tym jakiś związek, aczkolwiek mam nadzieję, że wkrótce się tego dowiem. c:
Podsumowując - jest to mój obecny must have w kosmetyczce. Mam go od trzech tygodni i wciąż jest go bardzo dużo (na tyle dużo, że sam wychodzi z opakowania. ^-^). Zapewne będę go zamawiać za 3-4 tygodnie + opakowanie dla was, gdyż myślę, że to całkiem fajny produkt na rozdanie. No chyba, że nie chcecie.. ^-^"

2 comments:

 1. ja chce rozdanie, bo mój sie już kończy :_:

  ReplyDelete
  Replies
  1. rozdanie było.. ^-^" ( https://www.facebook.com/photo.php?fbid=256445924497204&set=pb.163696257105505.-2207520000.1374413366.&type=3&theater )
   mimo to, już szykuję coś nowego. c:

   Delete

Powered by Blogger.